Telefon
WhatsApp
ÜniFen Eğitim Kurumlarına Hoşgeldiniz.

ÜniFen'de Öğretmen

ÜniFen'de Öğretmen

ÜniFen Ailesine katılmak her şeyden çok çalışkan olmayı gerektirir. Öğretmenlerimiz, kurumumuzu en iyi şekilde temsil ederler. “Kurtarılamayacak öğrenci yoktur, kurtaramayacak öğretmenler vardır.” düşüncesiyle, öğrencilere ders anlatmanın ötesinde, öğrencilerin kişisel hayatlarında rol model olup birer rehber olarak çalışırlar. ÜniFen'e göre, öğrenme kavramında, öğretmenin rolü “his” tir. Gençler her zaman yaslanacak birer duvar ararlar, öğretmenlerimiz de samimi duyguları ve disiplinleriyle öğrencilerimize süreç boyunca destek olurlar.

ÜniFen'de öğretmen olmak, kurumdaki öğrenciler kadar gayretli ve çalışkan olmayı gerektirir. Kurumumuzdaki öğretmenlerimiz, bir eğitim öğretim yılı boyunca sadece üç-dört hafta kurumdan ayrı kalmaktadır. Ders dışı zamanlardada öğretmenlerimiz haftanın her günü öğrencilerimizin sınav sürecine rehberlik etmektedirler.

ÜniFen, öğrencinin başarısını sadece akademik olarak değerlendirmez; bir öğrenci ne kadar gayretliyse, o derece başarılıdır. Bu sebeple bütün öğretmenlerimiz sınıfın akademik başarı seviyesine bakılmaksızın, bütün gruplarda derslere girmekte ve ABS (Acil Başarı Sistemiyle) eğitim vermektedir.

Öğrencilerin ders içi durumları ve rehberlik süreçleri birbirini destekleyen iki ayrılmaz parçadır. Bu sebeple öğretmenlerimiz, sınıfların ve öğrencilerin akademik başarılarını takip ederek, ÜniFen'in temel yapı taşı olan Rehberlik Servisi ile daima iletişim halindedir. Nihai amacımız, öğrencilerimize öğrenmeyi öğreterek, hayat boyu kendilerine yetebilmelerini sağlamaktır.

ÜniFen'de mucize, öğrencinin ta kendisidir.

Yeni dünya düzeninde öğretmen her şeyi bilen değil öğrenmeyi öğretebilendir…

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

(0312) 431 00 66
Hemen Arayın!

Ön Kayıt