Telefon
WhatsApp
ÜniFen Eğitim Kurumlarına Hoşgeldiniz.

Hakkımızda

Geleceğin İçin Aradığın Yerdesin.

Mutlu, özgüvenli, başarılı, sağlıklı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, akılcı, cesaretli, araştıran, sorgulayan, yaratıcı ve eleştirel düşünebilen, öz değerlendirme yapabilen, çok yönlü gelişimi önemseyen, kendi öğrenmesinin sorumluluğunu alan, öğrenmeye ve yeniliklere açık, iş birliğine yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, ulusal kültürünü özümsemiş, Atatürk ilke ve inkılaplarını içselleştirmiş aynı zamanda küresel bakış açısına sahip geleceğe öncü olacak kişiler yetiştirmektir.

Kurumumuz kuruluşunda belirlediği prensiplere sadık kalarak bu günlere gelmiş olup, yenilikleri ve teknolojiyi sürekli takip etmektedir. Ankara'nın merkezindeki kurumumuzda eğitim ve öğretim kalitesini en üste seviyede tutabilmek için gerekli olan hiçbir yatırımdan kaçınmadık.

Eğitimde daima öncü olmayı ve en iyisini sunmayı amaçlıyoruz. Bu anlamda en büyük gücümüz ÜniFen Eğitim Kurumları’nda görev yapan alanlarında uzman öğretmenlerimizdir. Bünyesinde bulunan öğrencileri her yönden geliştirmeyi hedef haline getiren sorumlu, başarılı, özverili, ülkesine ve vatanına sahip çıkan, çağdaş yorumlarla ulusallıktan evrenselliğe uzanan Atatürkçü çizgide, çevresine saygılı ve değerlerine bağlı bireyler olması için onlara yol göstermeye çalışıyoruz. Başarıyı, "öğrenci, okul, aile ve çevre"nin katkılarıyla elde edilen kolektif bir sonuç olarak değerlendiriyoruz.

Sizleri de ailemize katılmaya ve bu aile birlikte nice başarılar kutlamaya davet ediyoruz.

Hakkımızda

Hemen Arayın

(0312) 431 00 66

PROGRAMLARIMIZ

Veli Görüşleri

Biz Sizi Arayalım

Haberler ve Duyurular

Ön Kayıt